פאנטום 4 אדוונסד

פאנטום 3 אדוונסד

המחיר כולל רחפן, סוללה, מטען, שלט, 2 סטים של פרופלור

בחירת אפשרות
5,400.00

פאנטום 4 אדוונסד הוא דרון ברמה גבוהה מאוד המתאים הן למשתמש החובב אך גם למשתמש המקצועי. הוא דומה מאוד לאחיו המתקדם יותר (פאנטום 4 פרופשיונל) אך הוכנסו בו מספר שינויים על מנת ליצור מוצר במחיר חסכוני יותר. היצרן לא ויתר על הסטנרדטים הגבוהים והשינוי מתבטא אך ורק במצלמה. זהו דרון בעל 4 רוטורים המתאים לצילום וידאו ותמונות סטילס. ניתן לשלוט עליו בקלות בעזרת שלט רחוק מתוחכם מאוד ולבצע תמונות צבע מדהימות והכול בקלי קלות.

שלט רחוק ו GPS

מפתחי דרון הפאנטום הבינו שחשוב לשמור על צורת שליטה פשוטה, דבר מאתגר כאשר מדובר בכלי טיס מתוחכם. בסופו של דבר הם פיתחו שלט מתוחכם המשתלב עם הטאבלט ומאפשר לכם לשלוט על הדרון תוך כדי סטרימינג של וידאו לכל אורך הדרך. השלט מאפשר להטיס את הרחפן עד למרחק של 5 קילומטר וכאשר תרצו להחזיר אותו אליכם תוכלו לעשות זאת בלחיצת כפתור אחת.

הרחפן עושה שימוש בשתי מערכות על מנת להתמצא בסביבה ולדווח לכם על המיקום שלו. מערכת אחת היא מערכת הGPS המוכרת לכם והמערכת השנייה היא GLONASS, זוהי מערכת רוסית הדומה לג׳י פי אס. בזכות המערכת הכפולה הוא יכול להינעל בקלות על לוויינים בכל נקודה בעולם.

אחד האתגרים הגדולים ברחפנים הוא להימנע מכל מיני מכשולים שעלולים להופיע בדרכם. אל תשכחו שהוא מגיע לטווח של 5 קילומטר ובהחלט יכולים להיות מכשולים בדרכו שאתם אינכם יכולים לראות. מסיבה זו הפאנטום 3 כולל מערכת סנסורים מתקדמת אשר נועדה להבטיח טיסה ללא דאגות המתבצעת באופן עצמאי.

הסוללה

הדאגה של מטיסי הרחפנים היא תמיד הסוללה. כל מי שמטיס קוואדקופטר למטרות משחק או צילום תמיד דואג לסוללה. הפאנטום 4 מצויד בסוללה חכמה אשר נועדה לאפשר לו להחזיק זמן רב באוויר. התכונה החשובה ביותר היא החיווי המדויק של הסוללה המגיע אליכם באמצעות השלט וזה כולל פונקציה מהפכנית - לכל אורך הדרך הדרון לא שוכח שעליו לחזור הביתה ולכן תמיד מוודא שמכל נקודה שהוא נמצא, יש לו סוללה מספיקה בשביל לחזור את המרחק שעבר. הרחפן מודיע לכם כאשר הוא צריך לחזור הביתה.

המצלמה

על מנת להוזיל בעלויות ולהציע לכם גרסה חסכונית, הפאנטום שלוש עושה שימוש במצלמה של 2.7K ולא 4K כמו הפאנטום 4 פרופשיונל. אך אל תטעו, מצלמה זו נמצאת בחזית הטכנולוגיה ו 2.7K זה הרבה יותר מהרבה מאוד מצלמות שראיתם, אפילו יותר מהאייפון 6. מצלמה זו מספיקה לרוב השימושים, גם המקצועיים וסביר להניח שאף אחד לא ישים לב להבדל. את התמונות המצלמה מפיקה באיכות של 12 מגה פיקסל.

פאנטום 4 פרופשיונל הוא דרון ברמה גבוהה מאוד אשר יכול לספק לבעליו שעות רבות של הנאה. הוא מעולה בתור מתנה לחובבי הצילום אשר יוכלו להתפתח לכיוונים חדשים של צילומים מהאוויר, דבר אשר פעם לא היה אפשרי ללא מטוס או מסוק.

DJI - Introducing the Phantom 4
DJI Tutorials - Phantom 4 - How to Fly - Part 1 of 5