פאנטום 4 פרו

פאנטום 3 פרופשיונל

המחיר כולל רחפן, סוללה, מטען, שלט, 2 סטים של פרופלור

בחירת אפשרות
7,000.00

הרשו לנו להציג את הפאנטום 4 פרופשיונל, אחד הדרונים המתקדמים ביותר שיש היום בשוק. קואדקופטר זה המגיע עם מצלמה מובנית מאפשר להפיק צילומים מקצועיים ברמה גבוהה מאוד. היכולות שלן הן כמעט דמיוניות, במיוחד כאשר לוקחים בחשבון שכל אחד מכם יכול לקנות אותו. זהו לא דרון צעצוע אלא כלי היודע להביא תוצאות. הוא מאפשר לכם לראות את כל היופי של העולם ממעוף הציפור. הפאנטום 3 פרופשיונל הוא שילוב של 4 תכונות חשובות אשר בזכותן הוא הפך להיות להיט עולמי: ביצועי תעופה, בעל מצלמה באיכות נדירה, שלט רחוק מתקדם ושימוש נוח באפליקציות.

ביצועי תעופה

בעוד מדובר בכלי טיס כל כך מתוחכם, מפתיע כמה פשוט להטיס אותו. פעולות ההמראה והנחיתה הן פשוטות; אתה נותן את הפקודה והמערכות האוטומטיות מסייעות בייצוב הכלי והנחתתו הבטוחה, למעשה ניתן להחזירו ״הביתה״ בלחיצת כפתור אחת. הקוואדקופטר עובד עם מערכת ניווט מתוחכמת; במקום שאתם תדאגו איפה הוא - זה הוא שדואג איפה אתם. מערכת הניווט המתוחכמת שלו עושה שימוש במערכת ה GPS האמריקאית ובמקביל נעזרת במערכת ה GLONASS הרוסית. הפאנטום נותן למפעיל תחושה נטולת דאגות; הוא מצויד בחיישנים מתוחכמים הנשארים ערניים לכל מכשול ועורכים חישובים בזמן אמת על מנת להבטיח את הטיסה הבטוחה ביותר. במקביל למעוף הכלי גם שומר את כל המידע הרלוונטי (זמן, מרחק, מסלול), דבר שיכול להיות שימושי מאוד עבור המשתמש המקצועי. במקביל הוא גם אוסף מידע טכני אשר יכול להיות רלוונטי לשירות התמיכה הטכני במקרה של תקלות במכשיר.

סוללה חכמה

אחת הבעיות שמטרידות כל מי שמטיס רחפנים וקואדקופטרים הוא הסוללה; הרי ברור לכם מה יקרה אם הרחפן יתרחק ולא תהיה לו סוללה בשביל לחזור. עם הפאנטום 3 פרופשיונל אין לכם מה לדאוג. מעבר לתכונות הסוללה החזקות הכלי עצמו גם מנהל תקשורת דו כיוונית עם הסוללה ויודע לדווח לכם על מצב הסוללה. הרבה רחפנים מדווחים לכם על אחוזי הסוללה שנותרו אך רחפן זה נמצע עם יד על הדופק כל הזמן ומחשב לכל אורך הדרך את עוצמת הסוללה הדרושה בשביל הדרך חזרה. כאשר הסוללה אוזלת וחייבים לחזור ולנחות הוא פשוט אומר לכם.

ביצועים מדוייקים

מנועי הפרופלור החזקים של הפאנטום 3 הם גם מדויקים ברמה העדינה ביותר. הם מגיבים במהרה ומאפשרים לשלוט במעוף הפאנטום בצורה המדויקת ביותר. בקלות ניתן להגביה או להנמיך ואף להגיע למצב עצירה מוחלטת וריחוף במקום. וכל זאת תחת יציבות שלא תיאמן.

המצלמה

פאנטום 4 פרופישיונל הוא דרון צילום מושלם. כל תכונות המעוף שלו הופכים אותו לכלי צילום מקצועי ביותר. אין זה מפתיע שהיצרן בחר עבורו במצלמת 4K היוצרת סרטי וידאו מדהימים בקצב של 30 פריימים בשנייה או צילומי סטילס באיכות של 12 מגה פיקסל. צילום מדרון באוויר דורש יציבות גבוהה של המצלמה על מנת לא לקבל תמונה רוטטת ולא ברורה. מהבחינה הזו הדרון כולל מערכת ייצוב תלת צירית המאפשרת לשמור את המצלמה בפוקוס ולהפיק וידאו איכותי ונקי בכל תנאי התאורה.

יחידת השליטה

דרון מתקדם כמו הפאנטום שלוש מחייב גם יחידת שליטה מתקדמת. המיוחד ביחידת השליטה היא לא הפונקציות הרבות שלה אלא הפשטות וצורת השימוש האינטואיטיבית של כלי הטייס. השלט מאפשר לשלוט בטיסן גם למרחק של 5 קילומטר. השלט לוקח בחשבון שהשימוש העיקרי בדרון הוא למטרות צילום ולכן הוא מתחבר לטלפון הנייד או הטאבלט. אתם יכולים לראות את הווידאו המגיע מהדרון לכל אורך הדרך. הדרון שומר את סרטי הווידאו אך במקביל אתם יכולים לראות אותם בעזרת האפליקציה.

כמובן שבעזרת האפלקיציה המיוחדת ניתן לשלוט על כל ביצועי המצלמה. ממש כמו כל מצלמה דיגיטאלית משוכללת המאפשרת לכם לשלוט בהגדרות המצלמה ולהפיק את התמונות הטובות ביותר. כמו כן על השלט ישנם כפתורים הניתנים לתכנות באמצעות האפליקציה. ולבסוף כאשר יוצאים לכם סרטי וידאו מדהימים, כל מה שצריך לעשות זה לשתף אותם ביוטיוב - גם את זה ניתן לעשות ישירות מהאפליקציה.

אפליקציית פאנטום

השליטה על דרון הפאנטום המתקדם היא די פשוטה. ליצרן היה חשוב מאוד לפתח דרון משוכלל בעל הפעלה אינטואיטיבית. הכוונה היא לצורת הפעלה שניתן ללמוד בקלות ואין צורך להתעמק בהסברים מסובכים. אם הרחפן יהפוך להיות משהו מסובך אשר קשה לתפעל הוא לא ישיג את המטרה שלו. לצורך השליטה על הדרון, פותח שלט מיוחד המאפשר לעשות את כל פעולות השליטה בקלות ובנוחות, אך יחד עם זאת הוא משתלב עם אפליקציית טאבלט המעניקה לו יכולות נוספות. הטאבלט מתחבר לשלט עצמו וכך אתם מקבלים שלט מתוחכם המאפשר שליטה קלה אך גם אופציות מתקדמות.

האפליקציה של דרון הפנטום נותנת לכם פתרון גם בזמן ההטסה והצילום וגם בשלבים שבאים אחר כך ונוגעים לעריכה ושיתוף הקבצים. כבר בזמן הטיסה, האפליקציה נותנת לכם וידאו באיכות HD בזמן אמת. כלומר בעוד הרחפן טס אתם יכולים לראות את הדרך ולשלוט בתמונה בצורה המדויקת ביותר, דבר שאינו אפשרי כאשר עושים שימוש ברחפנים מבוססי מצלמות גו פרו. האפליקציה נותנת לכם אפשרויות שליטה מתקדמות על המצלמה; ניתן לשלוט על כל פעולות המצלמה דרך האפליקציה בדיוק כמו כל מצלמה דיגיטלית.

אך כמו שציינו, האפליקציה היא לא רק עבור השליטה בתהליך הצילום. האפליקציה גם מאפשרת לכם לבצע פעולות לאחר הצילום. למשל בעזרת האפליקציה תוכלו בקלות לשתף את הסרטים ביוטיוב ולחשוף אותם לכל העולם. אין צורך לעבור בין אפליקציות ולהתחיל להסתבך, צלם ושתף. שימו לה שכבר במהלך הטיסה הרחפן משדר את הסרטים אלייך ושומר אותם בעזרת האפליקציה.

ניווט מתקדם בעזרת האפליקציה

האפליקציה מציגה לכם מפה עם רדאר, כך תוכלו לעקוב אחר הדרון. במהלך הטיסה של הדרון האפליקציה מתעדת את כל נתוני הטיסה ושומרת אותו; תוכלו לראות את המרחק, הזמן, הגובה ועוד נתונים למעקב. כמו כן יש לה אפשרויות טיסה חכמות הכוללות אפשרות של עקוב אחרי בה הרחפן עף אחריכם; הגדרת מסלול ספציפי ועוד.

עריכת ווידאו בעזרת האפליקציה

האפליקציה כוללת כלי עריכת וידאו שימושי מאוד. אין צורך להתחיל להתעסק עם המרות קבצים או תכנות עריכת וידאו פיראטיות כאשר אתם מקבלים חינם אפליקציה יעילה לעריכת וידאו. האפליקציה מאפשרת לכם להשתמש בתבניות מוכנות לעריכה מהירה ולשתף את הסרטים. האפליקציה עובדת בתאימות מלאה עם פייסבוק, סקייפיקסל (רשת חברתית לצילום אווירי), טוויטר וטמבלר.

לסיכום, אפליקציית הפאנטום נותנת מענה מושלם של טיסה, צילום, ניווט, עריכה ושיתוף של הקבצים. האינטגרציה המעולה בין האפליקציה, השלט והרחפן ממצבת את רחפן הפאנטום בפסגת טכנולוגיית הרחפנים. האפליקציה תואמת לאנדרואיד ומערכת ההפעלה של מק.

DJI – Introducing Phantom 4 Pro