שעון קיר 24 שעות

שעון קיר 24 שעות

עד היום התרגלנו לראות שעונים המראים את השעות רק עד השעה 12, עד אשר מעצבים יצירתיים החליטו לקרוא תיגר על החשיבה הישנה ויצרו שעון מחוגים בפורמט של 24 שעות.

69.00

שעונים הם מתנה מבוקשת מאוד, רבים מגיעים לחנויות או מזמינים באתרי האינטרנט שעונים על מנת להעניק אותם במתנה כאשר הם מוזמנים לבית חברים או אפילו לעצמם. מצד שני אנשים מחפשים תמיד אחר משהו חדש? אז איך משלבים מתנה סטנדרטית ומוצלחת עם חדשנות? בואו נראה מה חדש בתחום השעונים.

עד היום התרגלנו לראות שעונים המראים את השעות רק עד השעה 12 אשר סמלה בו זמנית את צהרי היום וחצות הלילה – כאשר מחוגי השעון הצביעו על שתיים בלילה לא יכולתם לדעת האם מדובר בצהרי היום או אמצע הלילה. רק בשעונים המראים לכם את השעה בפורמט של 24 שעות או עם כיתוב am/pm יכולתם לדעת בוודאות.

פורמט של 24 שעות היה פריווילגיה של השעונים בעלי התצוגה הדיגיטאלית. עד אשר מעצבים יצירתיים החליטו להתערב. המעצבים קראו תיגר על החשיבה הישנה ויצרו שעון מחוגים בפורמט של 24 שעות. ללא ספק חידוש מרענן בתחום השעונים. אז בפעם הבאה שתתעוררו מבולבלים ותראו את שעון הקיר מורה על השעה שש, תדעו מיד אם זה שש בערב או שש בבוקר.

שעון מתנה – למה דווקא שעון?

רבים שואלים מדוע דווקא שעון יכול להתאים בתור מתנה לבית. הסיבה לכך פשוטה, שעון הוא דבר שכולם משתמשים בו, גם בבית וגם במשרד. זהו פריט שהוא גם עיצובי וגם שימושי ובכל בית יש יותר משעון אחד.

שעונים הם פריט דקורטיבי המקשט את הקיר ואת הבית. אם הזמינו אתכם לאירוע חנוכת בית או סתם לארוחת ערב אצל חברים, שעון קיר יכול להיות המתנה עבורם. גם מבחינת המחיר, שעון קיר הוא מתנה משתלמת.

שעון קיר 24 שעות מסמל חשיבה מחוץ לקופסה ואומץ לנסות דברים שהם שונים. אנשים רבים מקבלים את הדברים כמו שהם ומפחדים לנסות דברים חדשים הקוראים תיגר על אותה מחשבה רגילה ובנאלית – שעון קיר 24 דעות מיועד לאלו שאוהבים את החשיבה השונה והיצירתית.

תכונות עיקריות

  • שעון קיר 24 שעות
  • פריט דקורטיבי לבית ולמשרד
  • עובד על סוללה אחת AA
  • מידות: קוטר 29.5 ס"מ
  • אחריות: שנה