שעון קיר גלגלי שיניים ענק

שעון קיר גלגלי שיניים ענק

שעון זה בעיצובו של Wil Van Den Bos מאפשר לכם לראות את השעה בעודכם מקבלים השראה ממערכת גלגלי השיניים המסתובבים ומתנועעים. מוטיב גלגלי השיניים אינו נעצר במנגנון עצמו, כל מסגרת השעון שומרת על קו עיצובי זה ומעוצבת בדמות גלגל שיניים ענק עליו מוטבעות ספרות השעה.

489.00

בכל בית יש קיר עם שעון קיר, השעון הוא תמיד דבר שימושי. שעון קיר יש בבית שלכם, בבית של ההורים, בבית של החברים ואפילו על הקירות במשרד. זה לא רק בגלל שאנחנו רוצים לדעת מה השעה, בשביל זה יש לנו שעון על היד ואפילו טלפון נייד. שעון קיר היום הוא הרבה יותר משעון המראה לנו את השעה. שעון לקיר הוא קישוט לקירות הבית.

אם נמאס לכם מהשעונים הסטנדרטיים בהם מחוגי פלסטיק מראים לכם את השעות תרצו לראות את הדבר הבא:

שעון קיר ענק העשוי כולו גלגלי שיניים. בשעון קיר זה המנגנון הפנימי חשוף בשביל שכולם יוכלו לראות אותו. יש עניין רב במבנה המכני של השעון. אמנם בשעונים היום מקור התנועה הוא אנרגיה חשמלית מהסוללה אך עדיין יש בהם מבנה מורכב של גלגלי שיניים, כזה המזכיר את האומנות העתיקה של בניית השעונים בשוויץ.

שעון זה בעיצובו של Wil Van Den Bos מאפשר לכם לראות את השעה בעודכם מקבלים השראה ממערכת גלגלי השיניים המסתובבים ומתנועעים. מוטיב גלגלי השיניים אינו נעצר במנגנון עצמו, כל מסגרת השעון שומרת על קו עיצובי זה ומעוצבת בדמות גלגל שיניים עליו מוטבעות ספרות השעה. יש האומרים שהיופי של השעון נמצא בהרמוניה ובמערכת היחסים של גלגלי השיניים. כל גלגל מסתובב ויוצר תגובת שרשרת המזיזה את הגלגל הבא בתור. מערכת עדינה ומתוחכמת של גלגלי שיניים מאזנת ומווסתת את המחוגים לקצב התנועה הנכון.

השעון משתלב בצורה מושלמת עם הקיר בזכות חשיבה עיצובית מתקדמת, מרכזו של השעון חשוף ומאפשר לראות את הקיר שמאחוריו. זה מתאפשר בזכות העיצוב המהפכני היושב על מסגרת שהיא בעצמה גלגל שיניים. זוהי מחשבה מאוד יצירתית שבזכותה השעון משתלב עם הרקע בצורה ממתוחכמת ושונה משעונים אחרים.

למי מתאים שעון קיר ענק גלגלי שיניים?
אם אתם מחפשים מתנה לבית חדש, חדר המתנה, משרד או אפילו לעצמכם שעון הקיר יכול להיות הדבר המתאים ביותר. מתנה מגניבה שכל אחד אוהב. כאשר מזמינים אתכם לחנוכת בית מקובל מאוד להביא מתנה, לא סתם מתנה אלא מתנה המתאימה לבית. עזבו אתכם מסט הצלחות, למארח שלכם כבר אין מקום לאחסן. תנו לו משהו שימושי כמו שעון קיר. תמיד יש מקום על קירות הבית לעוד שעון מעניין.

תכונות עיקריות

  • שעון גלגלים שיניים ענק - קוטר 58 ס"מ
  • תוצרת חברת INVOTIS ההולנדית
  • בעיצוב מעצב העל Wil Van Den Bos
  • מראה עיצובי מרשים
  • מיועד לתלייה על קירות
  • עובד על שתי סוללות D (לא כלולות)
  • אחריות: שנה