שעון קיר NEXTIME - אייפד

שעון קיר NEXTIME - אייפד

שעון אייפד לקיר הוא שעון מחוגים לכל דבר, כל ההבדל הוא שבמקום אותו עיצוב בנאלי של שעון עגול הוא עוצב בצורת תצוגת אייפד. השעון מעוצב ממש כמו תצוגת האייפד עם מחוגים ואייקונים של אפליקציות.

279.00

הזמינו אתכם חברים לבית החדש? חבר שלכם קיבל קידום בעבודה ויש לו משרד משלו? רוצים פריט מדליק ושימושי לתלות בעסק שלכם – שעון קיר אייפד הוא המתנה שאתם מחפשים. מי לא אוהב לקבל מתנות, כל אחד מהחברים שלכם ישמח למתנה, שעון האייפד לקיר יכול להיות המתנה המושלמת לחברים.

שעון אייפד לקיר הוא שעון מחוגים לכל דבר, כל ההבדל הוא שבמקום אותו עיצוב בנאלי של שעון עגול הוא עוצב בצורת תצוגת אייפד. השעון ממש מעוצב כמו תצוגת האייפד עם מחוגים ואייקונים של אפליקציות.

אם תשימו לב טוב תראו שאלו לא סתם אייקונים, בכל אחד מסתתרת הספרה של השעה בעיצוב מתוחכם וייחודי אשר נעשה על ידי המעצב פאולו רמה. נראה שסטודיו המעצבים של NEXTIME הצליחו שוב להפתיע בעיצוב שהוא מ"מחוץ לקופסה". שימו לב שהשעון עשוי זכוכית, דבר המעניק לו מראה אותנטי של אייפד. שעון האייפד שומר על עיצוב מרובע עם פינות מעוגלות מעט ממש כמו האייפד.

השעון פשוט ונוח לשימוש, הוא עובד על סוללה ומיועד לתלייה על הקיר. כל בורג או מסמר קטן בקיר יכול לעשות את העבודה. אם הבורג כבר נמצא על הקיר תוך שנייה וחצי תוכלו לתלות עליו את שעון הקיר אייפד. אם יש לכם שעון ישן ולא אופנתי זה הזמן להחליף.

למה שעון קיר אייפד ולא שעון אחר?

הרעיון המשעשע של שעון קיר אייפד הופך אותו לאטרקציה בכל מקום שבו הוא מוצב. השעון מתאים בתור מתנה לבני נוער או מתנה לאנשים עם רוח צעירה. כל מה שצריך זה לתלות אותו על הקיר ולראות איך הוא משנה את על האווירה בחלל. שעון האייפד מקשט כל חלל ברוח צעירה ומודרנית וזוכה לפופולריות רבה בקרב בעלי מקצועות חופשיים, מעצבים ואנשי הייטק אך לא רק. שעון קיר אייפד מתאים מאוד לחדרי ילדים ונוער, רבים מעניקים שעון קיר אייפד לילדים ובני נוער. אנחנו חיים בדור האייפד ושעון האייפד לקיר הוא המתנה המושלמת לאנשי דור הטכנולוגיה.

תכונות עיקריות

  • שעון קיר בעיצוב IPAD
  • מבית היוצר של חברת NEXTIME ההולנדית
  • עיצוב מלבני 30x40 סנטימטר
  • מיועד לתלייה על קירות
  • מתאים לבית ולמשרד
  • עיצוב הייטקי מפתיע
  • שעון זכוכית איכותי
  • אחריות: שנה