שעון קיר בעיצוב תקליט

שעון קיר NEXTIME - תקליט

שעון קיר בעיצוב תקליט

שעון קיר בעיצוב תקליט - קוטר 43 ס"מ. מתנה מדליקה לחובבי הנוסטלגיה וגם סתם למי שמחפש משהו שונה.

279.00

מחפשים מתנה מדליקה לאבא? רוצים משהו שיתאים בתור מתנה למשרד אך יחד עם זאת מי שיקבל אותו יוכל לבחור לשים אותו בבית? ברוב המקרים קשה למצוא מתנה העונה על שני הצרכים יחדיו, בשביל זה קשה לנו תמיד לבחור מתנה. אבל ישנה מתנה אחת שבאופן חד משמעי אנחנו יכולים להגיד את הדברים הבאים: היא תמיד מתאימה גם לבית וגם למשרד. כל אחד יאהב אותה. כל אחד ימצא לה שימוש והיא מתאימה לכל קיר – מכאן כבר הבנתם שאנחנו מדברים על שעון קיר ולא סתם שעון אלא שעון תקליט לקיר.

אם מצא חן בעיניכם שעון התקליט השולחני, חכו שתראו את זה. למי שחולם בגדול ורוצה שעון קיר מרהיב, הרשו לנו להציג שעון תקליט לקיר בקוטר כפול של 43 ס"מ. זהו שעון קיר עשוי זכוכית המעוצב בצורת תקליט ויניל של האלבום "Spining time”. לשעון זה ישנה נוכחות מרשימה אשר לא ניתן להתעלם ממנה, מתנה מדליקה לחובבי הנוסטלגיה וגם סתם למי שמחפש משהו שונה. השימוש בשם האלבום "ספינינג טיים" שפירושו "הזמן המסתובב" הוא חלק מההומור העיצובי של יצירה זו.

צוות המעצבים של NEXTIME, קבוצת מעצבים מוכשרת מהולנד, עיצב עבורכם את המתנה המושלמת. העיצוב המרהיב של שעון תקליט לקיר מתאים מאוד לכל קיר ובעיקר קירות בצבע בהיר.

הוא משתלב יפה בתור עיצובי קונספט המנסים לתת לחדר מראה של שנות השבעים או מראה של חובב מוזיקה מושבע. גם אם הסביבה מעוצבת בצורה מודרנית או סטנדרטית, עדיין כל מי שייכנס לחדר מיד יבין שכאן גר או עובד חובב מוסיקה מושבע.

למעצבים אשר עיצבו את השעון היה חשוב שמראה השעון יראה כמו ויניל אמיתי ולכן הם בחרו בחומרים האיכותיים ביותר. שעון תקליט לקיר מיוצר מזכוכית ויש לו מראה יוקרתי ואותנטי המזכיר תקליט ויניל אמיתי.

תכונות עיקריות

  • שעון קיר בעיצוב תקליט
  • תוצרת חברת NEXTIME ההולנדית
  • עיצוב מרהיב ומרשים
  • מתאים לבית ולמשרד
  • עובד באמצעות סוללה אחת AA
  • מידות: קוטר 43 ס"מ
  • אחריות: שנה